GEM II

GEM II

Pena citlivá na teplo s vnútorným vreckom naplneným gélom. Protišmykový spodok na správne polohovanie podúšky na sedadle. Úplne opisovanie obrysov tela na jadre T-peny / gélu je výhodné pre pacienta, pretože podporuje správne držanie tela a polohovanie pacienta. Hypoalergenizujúci silikónový a bez alkoholový gél. Gélové vrecko bráni posuvom pri sedení. Naťahovateľnosť vrchného poťahu nesťažovať maximálny posuv obrysu jadra gélového penového jadra. Udržiava pacienta v stabilnej vzpriamenej polohe pri obsluhe manuálneho alebo elktrického vozíka. Viacero veľkostí poduškových sedačiek.


LowProfile Plus

LowProfile Plus

Poduškové systémy na redukovanie tlaku na invalidných vozíkoch. Pena citlivá na teplotu. Vnútorný balík s gélom. Všetky podložky vyrovnávajúce tlak T-penovo-gélovým jadrom využívajú štandardný prístup zaraďovania materiálov vysokej kvality do inovačných úprav na dosiahnutie nových noriem pohodlia a spoľahlivosti. Low Profile je určený pacientom s miernym rizikom, ktorí si vyžadujú menšie poduškové obalenie alebo ktorí jednoducho uprednostňujú nižšiu podušku. Čo sa stability týka tak sa Low Profile podobá na Maxus. Výborné tlaky rozhrania od 5 cm podušky. Poduška na výber v rôznych veľkostiach pre aktívnych používateľov.


Maxus FSA

Maxus FSA

Poduškové systémy na redukovanie tlaku na invalidných vozíkoch. Pena citlivá na teplotu. Vnútorný balík s gélom. Všetky podložky vyrovnávajúce tlak T-penovo-gélovým jadrom využívajú štandardný prístup zaraďovania materiálov vysokej kvality do inovačných úprav na dosiahnutie nových noriem pohodlia a spoľahlivosti. Dizajn podušky NO-sorz pozostáva z dvojkomorového gélového vrecka vloženého medzi rovnaké lamináty zo 100% T-peny. Dvojkomorové gélové vrecko udržiava gél uvoľňujúci tlak tam, kde je to najpotrebnejšie. Umiestnenie gélového vrecka do konfigurácie jadra umožňuje, aby sa väčšia časť výšky podušky zapájala do procesu uvoľňovania tlaku. Pacient bude sedieť hlbšie v poduške No-sorz v porovnaní so známym zložením gélu na hladkej pene. Tým sa pomáha dobrému držaniu tela a polohovaniu pacienta. Ako jeho názov naznačuje No-sorz plus Maxus FSA poskytuje maximálny výkon pre ťažko telesne postihnutú osobu.