CLIP 2 - 3 - 4

CLIP 2 - 3 - 4

L 90293   CLIP 2   Hradený zdravotnými poisťovňami s doplatkom

Možnosť získať na kočík Clip 1 - 3 - 4 štátny peňažný príspevok!

Kočík Clip je vyrobený z ľahkých materiálov a je možné zložiť ho na kríž. Obsahuje sklonené sedadlo aby sa dieťaťu zabezpečilo maximálne pohodlie.


OBI 2 - 3 - 4

OBI 2 - 3 - 4

Možnosť získať na kočík Obi štátny peňažný príspevok!

Obi je vyrobené z oceľového a hliníkového skladacieho rámu a  z mäkkého, snímateľného, umývateľneho materiálu odolného proti opotrebeniu.


BUG 1-2 , 3-4

BUG 1-2 , 3-4

Možnosť získať na kočík Bug štátny peňažný príspevok!

BUG sa skladá zo sklápacej sedačky a skladacieho rámu. 4 veľkosti v 2 skladacích rámoch. Jediný športový kočík so sklápacím systémom zabudovaným do sedadla. Je ľahký a ľahko ovládateľný. Bezpečný a jednoduchý na individuálne prispôsobenie. Nastaviteľné operadlo, sklopiteľné o 40°. Kĺbový systém sa zhoduje s fyziologickou osou otáčania panvy dieťaťa. Sklopné sedadlo je rovnako nastaviteľné. Možnosť výberu medzi štvorkolesovým a trojkolesovým podvozkom určeným pre exteriér a dvojpolohovacím, posúvacím podvozkom určeným pre interiér. Široký výber špeciálnych doplnkov.


MACLAREN MAJOR ELITE

MACLAREN MAJOR ELITE

Možnosť získať na kočík štátny peňažný príspevok!

Kočík skladací na kríž určený pre krátke vychádzky a rýchle premiestňovanie sa. Je špeciálne navrhnutý pre špecifické potreby postihnutých detí. Určený je pre deti do 50 kg, ktoré nemajú vážnejší problém s držaním tela a potrebujú minimálnu oporu. Vďaka bočným laterálnym opierkam sa dá upraviť aj pre deti menšieho vzrastu. Ľahká skladacia konštrukcia umožňuje jednoduché uskladnenie. Rám je vyrobený z odľahčeného alumíniového kompozitu. 5-bodový bezpečnostný pás. 7" kolieska, ktoré sú vpredu otočné a vzadu vybavené brzdovým zariadením. Tri výškovo nastaviteľné polohy stúpačky. Čalúnenie je vyrobené z ľahko umývateľného materiálu. K dispozícií je široký sortiment doplnkov.


Colours Little Dipper - Hunting

Colours Little Dipper - Hunting

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Mechanický vozík s pevným rámom bol skonštruovaný tak aby rástol spolu s dieťaťom. Je ľahký, trvanlivý, nastaviteľný a kompaktný. Jedinečná Airbrush - lúčne kvety povrchová úprava. Na vozíku je možné nastaviť uhol sklonu zadných kolies, ktoré sú zároveň rýchlo upínacie. Nastaviteľná výška prednej a zadnej časti sedadla. Odnímateľné, výškovo nastaviteľné podrúčky, brzdy alebo tlačné rúčky. Anodizované tlačné obruče. Chránič špajdli na zadných kolesách. Prestaviteľné ťažisko. Napínacia chrbtová opierka. Bezpečnostné kolieska proti prevráteniu. 


TERMINATOR SS

TERMINATOR SS

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Terminátor SS - "Sport Suspension". Mechanický vozík pre telesne postihnutých s pevným rámom a patentovaným návrhom zavesenia zadných kolies. Revolučný nový závesný vozík, ktorý je navrhnutý pre život a postavený pre výkonnosť. S inovatívnym patentovým návrhom zavesenia zadných kolies pomocou polymérov absorbujúcich nárazy a nerovnosti. Predné kolieska majú tiež polymérové tlmiče nárazov v mieste, kde nastáva väčšina vibrácií. 


BOING

BOING

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Odpružený mechanický vozík s pevným rámom s prestaviteľným ťažiskom. Rýchloupínacie, plné, predné kolesá. Rýchlo upínacie zadné kolesá s nastaviteľným sklonom. Anodizované tlačné obruče. Sklápacia, napínacia chrbtová opierka. Tlačné rúčky. Odnímateľné a výškovo nastaviteľné podrúčky. Bezpečnostné kolieska proti prevráteniu. Odpružená zadná náprava. Povrchová úprava - Airbrush, zlatá metalíza. 


Colours Little Dipper - Blue Butterfly

Colours Little Dipper - Blue Butterfly

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Mechanický vozík pre telesne postihnuté deti s pevným rámom. Kľúčovou vlastnosťou je jeho schopnosť prispôsobiť sa rastu dieťaťa. Je ľahký, trvanlivý, nastaviteľný a kompaktný. Vozík je možné nastaviť tak, že sa môže meniť uhol sklonu kolies, výška prednej a zadnej časti sedadla, pridať alebo odobrať podrúčky, brzdy, tlačné rúčky. Predné rýchloupínacie, plné kolesá. Rýchloupínacie zadné kolesá s nastaviteľným sklonom. Sklon na zadnom kolese  3 °. Anodizované tlačné obrúče. Protektor na kolesách. Výškovo nastaviteľné, odnímateľné podrúčky. Čiastočne sklápacia chrbtová opierka. Sedačka No Sorz DTI. Bezpečnostné kolieska proti prevráteniu. Povrchová úprava - Airbrush Butterfly - Svetlomodrá s motýlikmi. 


BOING - Snake

BOING - Snake

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Mechanický vozík s odprúženým, pevným rámom a s prestaviteľným ťažiskom. Rýchloupínacie, odprúžené predné kolesá. Rýchloupínacie zadné kolesá s nastaviteľným sklonom. Anodizované tlačné obruče. Protektor na kolesách. Sklápacia, napínacia chrbtová opierka. Tlačné rúčky. Odnímateľné, výškovo nastaviteľné podrúčky. Sedačka GEM II. Bezpečnostné kolieska proti prevráteniu. Odpružená, krídlová zadná náprava. Povrchová úprava - Airbrush, zeleno-čierna.  


Colours CHALLENGER

Colours CHALLENGER

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Mechanický vozík pre telesne postihnutých, ktorý je ľahký, priateľský pre používateľov a spoľahlivý. Svojím voliteľným tvarom spredu dozadu ponúka zvýšenú ovládateľnosť, najmä pri prechode cez úzke dvere a uličky. Má vsadené platničky osiek, ktoré vám umožnia dať zadné kolesá tesnejšie, ako kedykoľvek predtým. Predstavuje synonymum sily a trvanlivosti. Krížový rám s dvojitým krížom ponúka bezpečnosť cestovania vozíkom. Možnosti nastavenia uhla otočných koliesok, výšky zadnej a prednej časti sedadla, nastaviteľnosť dĺžky nôh. Možnosť výberu z dvoch druhov rámu a to štandardného, ktorý bol vyvinutý pre aktívny trh. Využíva 3" až 6" predné otočné koliesko, ktoré ponúka zvýšenú kompaktnosť, reakciu a ľahké používanie. Druhý štýl rámu je polovičný rám. Je určený na to aby splnil nižšie výšky prednej časti sedadla. Okrem toho jeho dlhší rám umožňuje umiestniť dlhšie predné otočné kolieska. Farba: airbrush


<< Začiatok < Predošlý 1 2 Nasledujúca > Koniec >>