TERMINATOR SS

TERMINATOR SS

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Terminátor SS - "Sport Suspension". Mechanický vozík pre telesne postihnutých s pevným rámom a patentovaným návrhom zavesenia zadných kolies. Revolučný nový závesný vozík, ktorý je navrhnutý pre život a postavený pre výkonnosť. S inovatívnym patentovým návrhom zavesenia zadných kolies pomocou polymérov absorbujúcich nárazy a nerovnosti. Predné kolieska majú tiež polymérové tlmiče nárazov v mieste, kde nastáva väčšina vibrácií. 


BOING

BOING

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Odpružený mechanický vozík s pevným rámom s prestaviteľným ťažiskom. Rýchloupínacie, plné, predné kolesá. Rýchlo upínacie zadné kolesá s nastaviteľným sklonom. Anodizované tlačné obruče. Sklápacia, napínacia chrbtová opierka. Tlačné rúčky. Odnímateľné a výškovo nastaviteľné podrúčky. Bezpečnostné kolieska proti prevráteniu. Odpružená zadná náprava. Povrchová úprava - Airbrush, zlatá metalíza. 


BOING - Snake

BOING - Snake

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Mechanický vozík s odprúženým, pevným rámom a s prestaviteľným ťažiskom. Rýchloupínacie, odprúžené predné kolesá. Rýchloupínacie zadné kolesá s nastaviteľným sklonom. Anodizované tlačné obruče. Protektor na kolesách. Sklápacia, napínacia chrbtová opierka. Tlačné rúčky. Odnímateľné, výškovo nastaviteľné podrúčky. Sedačka GEM II. Bezpečnostné kolieska proti prevráteniu. Odpružená, krídlová zadná náprava. Povrchová úprava - Airbrush, zeleno-čierna.  


Colours CHALLENGER

Colours CHALLENGER

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Mechanický vozík pre telesne postihnutých, ktorý je ľahký, priateľský pre používateľov a spoľahlivý. Svojím voliteľným tvarom spredu dozadu ponúka zvýšenú ovládateľnosť, najmä pri prechode cez úzke dvere a uličky. Má vsadené platničky osiek, ktoré vám umožnia dať zadné kolesá tesnejšie, ako kedykoľvek predtým. Predstavuje synonymum sily a trvanlivosti. Krížový rám s dvojitým krížom ponúka bezpečnosť cestovania vozíkom. Možnosti nastavenia uhla otočných koliesok, výšky zadnej a prednej časti sedadla, nastaviteľnosť dĺžky nôh. Možnosť výberu z dvoch druhov rámu a to štandardného, ktorý bol vyvinutý pre aktívny trh. Využíva 3" až 6" predné otočné koliesko, ktoré ponúka zvýšenú kompaktnosť, reakciu a ľahké používanie. Druhý štýl rámu je polovičný rám. Je určený na to aby splnil nižšie výšky prednej časti sedadla. Okrem toho jeho dlhší rám umožňuje umiestniť dlhšie predné otočné kolieska. Farba: airbrush


Colours - ECLIPSE

Colours - ECLIPSE

Eclipse pôsobí hneď na prvý pohľad príťažlivo svojou čistou elegantnou líniou, kde priliehavá konštrukcia formuje vaše telesné krivky. Je stvorený pre aktívnych ľudí, ktorým dokáže splniť akékoľvek požiadavky. Nastaviteľnosť poskytuje široký rozsah aplikácií. Súmerne tvarovaný rám je opatrený 70 - 115 stupňovým predným koncom. Tým sa zvyšuje pohyblivosť so zmenšeným polomerom otáčania.. Úzka opierka na nohy a stupeň sklonu zabezpečujú lepšie uspokojovanie vašich potrieb. Nová konštrukcia skladacieho operadla dovoľuje zvislé nastavenie zaistiť a zložiť v rámci jedného mechanizmu. Farba: airbrush