OBI 2 - 3 - 4

OBI 2 - 3 - 4

Možnosť získať na kočík Obi štátny peňažný príspevok!

Obi je vyrobené z oceľového a hliníkového skladacieho rámu a  z mäkkého, snímateľného, umývateľneho materiálu odolného proti opotrebeniu.


BUG 1-2 , 3-4

BUG 1-2 , 3-4

Možnosť získať na kočík Bug štátny peňažný príspevok!

BUG sa skladá zo sklápacej sedačky a skladacieho rámu. 4 veľkosti v 2 skladacích rámoch. Jediný športový kočík so sklápacím systémom zabudovaným do sedadla. Je ľahký a ľahko ovládateľný. Bezpečný a jednoduchý na individuálne prispôsobenie. Nastaviteľné operadlo, sklopiteľné o 40°. Kĺbový systém sa zhoduje s fyziologickou osou otáčania panvy dieťaťa. Sklopné sedadlo je rovnako nastaviteľné. Možnosť výberu medzi štvorkolesovým a trojkolesovým podvozkom určeným pre exteriér a dvojpolohovacím, posúvacím podvozkom určeným pre interiér. Široký výber špeciálnych doplnkov.


NOVUS 2 - 3 - 4

NOVUS 2 - 3 - 4

Možnosť získať na kočík Novus štátny peňažný príspevok!

NOVUS sa zaraďuje medzi skladacie športové kočíky, ktoré ,,rastú" spolu s diaťaťom. Bol skonštruovaný, aby uľahčil meniť polohu bočných podpier a pripevniť alebo uvoľniť príslušenstvo bez spôsobenia akýchkoľvek ťažkostí dieťaťu, keď sedí. Tuhé operadlo s nastaviteľnou výškou a sklonom. Sedadlo s nastaviteľnou šírkou a hĺbkou. Výklopná podnožka s nastaviteľným sklonom. Široký výber doplnkov.


AXIOM 1,5 - 2 - 3

AXIOM 1,5 - 2 - 3

Možnosť získať na kočík Axiom štátny peňažný príspevok!

AXIOM patrí do skupiny športových kočíkov,ktoré poskytujú mobilitu vnútri ako aj vonku. Sú ideálne na prechádzky, horské chodníky, pláže. Poskytujú pohodlie pre užívateľov. K dispozícií sú 3 veľkosti, 2 farebné prevedenia: modré, červené. Ľahký sklápací rám je vyrobený z odľahčeného hliníkového kompozitu. Čalúnená výškovo nastaviteľná rukoväť. Jednoduché kompaktné skladanie. Polohovanie chrbtovej opierky do 30°. Obsahuje ručnú a nožnú brzdu. Čalúnenie je vyrobené z priedušných materiálov. Nastaviteľný päťbodový pás. Úložné vrecká na zadnej chrbtovej opierke. Pevná podpora operadla a sedenia, s možnosťou odnímania. Široký výber doplnkov.