CHILDREN

CHILDREN

L 90520   Plne hradený zdravotnými poisťovňami - základné prevedenie 

-          Detský mechanický vozík, vyrobený na mieru

Rám, skladací na kríž s možnosťou rozšírenia pre budúcnosť

Možnosť polohovať chrbtovú opierku

Výškovo nastaviteľné tlačné rúčky pre doprovod

Výškovo nastaviteľné podpery rúk

Priestorovo a výškovo nastaviteľné podpery nôh

Koliesko proti prevráteniu a nášlapka

Široký výber doplnkov, farieb rámu a čalúnenia


MINISTAR

MINISTAR

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Odľahčený skladací rám s atraktívnym dizajnom a s možnosťou polohovania chrbta a nôh. Je prispôsobený rôzným dostupným úpravám so širokým výberom príslušenstva. V posledných rokoch bol dôkladne testovaný a patrí medzi najbezpečnejšie vozíky vo svojej kategórií. 


CHILDREN 3000 PLUS

CHILDREN 3000 PLUS

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Detský vozík s ultraľahkým, prestaviteľným, hliníkovým rámom, ktorý rastie spolu s dieťaťom. K dispozícií je zakrivený zadný rám alebo rám s malými kolieskami pre úzke priechody. Široká škála doplnkov a farebného prevedenia rámu s čalúnením. Rýchloupínacie zadné kolesá. Nastaviteľná predná vidlica. Výškovo nastaviteľné tlačné rúčky a chrbtová opierka. Pevné, odnímateľné alebo polohovacie stupačky. Možnosť výberu z viacerých druhov pevných alebo odnímateľných podrúčok. Prestaviteľná podnožka. Bezpečnostné koliesko proti prevráteniu.   


RUBY

RUBY

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Detský vozík s pevným, ultraľahkým, alumíniovým rámom a s možnosťou prestavenia konfigurácií. Nová koncepcia rámu ponúka širokú škálu úprav, ktoré spĺňajú väčšinu detských potrieb. So skladacou chrbtovou opierkou je dodávaný s výškovo nastaviteľnými tlačnými rúčkami. Výškovo nastaviteľné stúpačky. Možnosť upraviť výšku predného a zadného sedadla od podlahy bez zmien úprav na bočniciach a brzdách. Rýchloupínacie zadné kolesá. Výškovo nastaviteľné podrúčky a chrbtová opierka, ktorá je sklápacia a napätím nastaviteľná. K dispozícií je široká škála príslušenstva a farebného prevedenia rámu s čalúnením.


QUASAR KID

QUASAR KID

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Titánový ultra ľahký vozík s pevným rámom. Nastaviteľná zadná os kolesa pomáha nájsť dieťaťu najväčšie pohodlie pri sedení. Možnosť rýchlo upínacích kolies so sklápacou chrbtovou opierkou. Veľký výber príslušenstva a farieb rámu s čalúnením.


ANTARES

ANTARES

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Odľahčený hliníkový pevný rám s polohovaním sedacieho systému a zároveň s možnosťou polohovania chrbta a nôh. Nastaviteľná centrálna os pre ideálnu polohu užívateľa. Výškovo nastaviteľné, sklopné operadlo. Výškovo nastaviteľné rameno opierky. Je prispôsobený rôznym dostupným úpravám so širokým výberom príslušenstva. Rýchloupínacie zadné kolesá. Pevné, odnímateľné alebo polohovateľné podnožky. Výber z viacerých druhov stúpačiek. Výškovo nastaviteľné podrúčky. Výškovo nastaviteľné tlačné rúčky. Široký výber nastavení, farieb rámu a čalúnenia.SAPHIRA

SAPHIRA

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Detský vozík s ľahkým, hliníkovým rámom, skladacím na kríž. Obsahuje širokú škálu doplnkov a farebného prevedenia rámu s čalúnením. Súčasťou základnej výbavy sú výškovo nastaviteľné tlačné rúčky pre doprovod a  bezpečnostné koliesko proti prevráteniu. Rýchloupínacie zadné kolesá. Nastaviteľné predné vidlice. Možnosť výberu z viacerých druhov pevných alebo odnímateľných, výškovo nastaviteľných podrúčok. Výškovo nastaviteľná chrbtová opierka. Výškovo a priestorovo prestaviteľné, odnímateľné podpery nôh. ARYA

ARYA

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Ľahký, hliníkový, pevný rám, ktorý umožňuje voľne sa pohybovať v priestore a zároveň ľahko meniť nastavenia vozíka. Obsahuje širokú škálu doplnkov a farebného prevedenia rámu s čalúnením. Súčasťou základnej výbavy sú výškovo nastaviteľné tlačné rúčky pre doprovod a  bezpečnostné koliesko proti prevráteniu. Rýchloupínacie zadné kolesá. Nastaviteľné predné vidlice. Možnosť výberu z viacerých druhov pevných alebo odnímateľných, výškovo nastaviteľných podrúčok. Výškovo nastaviteľná chrbtová opierka. Výškovo a priestorovo prestaviteľné, odnímateľné podpery nôh.