RUBY

RUBY

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Detský vozík s pevným, ultraľahkým, alumíniovým rámom a s možnosťou prestavenia konfigurácií. Nová koncepcia rámu ponúka širokú škálu úprav, ktoré spĺňajú väčšinu detských potrieb. So skladacou chrbtovou opierkou je dodávaný s výškovo nastaviteľnými tlačnými rúčkami. Výškovo nastaviteľné stúpačky. Možnosť upraviť výšku predného a zadného sedadla od podlahy bez zmien úprav na bočniciach a brzdách. Rýchloupínacie zadné kolesá. Výškovo nastaviteľné podrúčky a chrbtová opierka, ktorá je sklápacia a napätím nastaviteľná. K dispozícií je široká škála príslušenstva a farebného prevedenia rámu s čalúnením.


QUASAR KID

QUASAR KID

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Titánový ultra ľahký vozík s pevným rámom. Nastaviteľná zadná os kolesa pomáha nájsť dieťaťu najväčšie pohodlie pri sedení. Možnosť rýchlo upínacích kolies so sklápacou chrbtovou opierkou. Veľký výber príslušenstva a farieb rámu s čalúnením.


ARYA

ARYA

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Ľahký, hliníkový, pevný rám, ktorý umožňuje voľne sa pohybovať v priestore a zároveň ľahko meniť nastavenia vozíka. Obsahuje širokú škálu doplnkov a farebného prevedenia rámu s čalúnením. Súčasťou základnej výbavy sú výškovo nastaviteľné tlačné rúčky pre doprovod a  bezpečnostné koliesko proti prevráteniu. Rýchloupínacie zadné kolesá. Nastaviteľné predné vidlice. Možnosť výberu z viacerých druhov pevných alebo odnímateľných, výškovo nastaviteľných podrúčok. Výškovo nastaviteľná chrbtová opierka. Výškovo a priestorovo prestaviteľné, odnímateľné podpery nôh.