ZODIAC

ZODIAC

L 90529   Plne hradený zdravotnými poisťovňami - základné prevedenie 

Určený pre ľudí, ktorí hľadajú ľahký, pevný a spoľahlivý vozík. Rám je osobne vyrobený na mieru každého užívateľa pomocou ultraľahkých materiálov.VENUS

VENUS

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Pevný titánový rám pre extrémne zaťaženie vyrobený pre aktívnych užívateľov a ich potreby. Agresívny ale za to elegantný dizajn odhaľuje citlivosť, triedu a osobnosť užívateľa. K dispozícií je široká škála farieb rámov a príslušenstva. 


EOS

EOS

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Kombinácia estetiky, funkčnosti a kvality zaručuje maximálnu spokojnosť klienta. Dokonalá esencia štýlu a elegancie , exkluzívny dizajn, jedinečnosť v detailoch. Nový, ultra ľahký, pevný titánový rám. Titánová nožná opierka. Karbónové blatníky. Sklopením a naklonením nastaviteľná chrbtová opierka. Nožnicová brzda. Veľký výber konfigurácií. Široká škála príslušenstva, farieb rámu a čalúnenia. 


VENUS ELITE

VENUS ELITE

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Titánový pevný rám s možnosťou prestavenia sklonu sedenia. Rám je vyrobený na mieru podľa užívateľských potrieb. Operadlo, sedačka a nožná opierka je vyrobená z titánu. Nová konštrukcia blatníkov vyrobených z karbónu. Napätím a sklápaním nastaviteľná chrbtová opierka. Možnosť výberu tlmiča pod sedadlom. Široký výber konfigurácií, príslušenstva, farieb rámu a čalúnenia. 


QUASAR

QUASAR

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Ultra ľahký pevný rám vyrobený z titánu s nastaviteľnými konfiguráciami stredovej osi patrí medzi najľahšie vozíky vo svojej triede. K dispozícií je v dvoch verziách: s pevnou alebo s nastaviteľnou zadnou nápravou. Nové 24 lúčové ultra ľahké kolesá. Nožná opierka z titánu. Nožnicové brzdy. Karbónové blatníky. Nastaviteľné ťažisko nápravy. Napätím a sklápaním nastaviteľná chrbtová opierka. Veľký výber príslušenstva, farebného prevedenia rámu a čalúnenia.