Trojkolesový bicykel 115 D Detská trojkolka

Trojkolesový bicykel 115 D  Detská trojkolka

Detská trojkolka je určená deťom, ktoré majú ťažkosti v odpovedajúcom veku naučiť sa jazdiť na bicykli. Bola vyvinutá rehabilitačná pomôcka. Má kladné vplyvy na kondíciu, rehabilitáciu, psychiku. Podporuje funkčné zotavenie. Umožňuje samostatnú jazdu i telesne postihnutým, rekonvalescentom, pri poruchách rovnováhy, menej mobilným, mentálne postihnutým, pri koxartróze, detskej obrne, mozgovej príhode a podobne. Vyrába sa so stálym náhonom, ktorý má pozitívum pre prvé zoznamovanie sa s pohybovým stereotypom pedálového pohonu. Hmotnosť 12 kg. Nosnosť 35 kg. Vek 3 - 9. Výška postavy 90 - 130 cm. Široký výber príslušenstva, ktoré je možné neustále zamieňať a dopĺňať. Niekoľko možností farebného prevedenia rámu.


Trojkolesový bicykel 115 J Juniorská trojkolka

Trojkolesový bicykel 115 J  Juniorská trojkolka

Juniorskú trojkolku vystihujú vlastnosti ako sú stabilita, dlhá životnosť a dizajn. Bola vyvinutá ako doplnok sortimentu rehabilitačných pomôcok. Zachováva podstatné črty bicykla ako najjednoduchšieho dopravného prostriedku a jeho kladné vplyvy na kondíciu, rehabilitáciu, psychiku. Podporuje funkčné zotavenie. Umožňuje samostatnú jazdu i telesne postihnutým, rekonvalescentom, pri poruchách rovnováhy, menej mobilným, mentálne postihnutým, pri koxartróze, detskej obrne, mozgovej príhode a podobne. Hmotnosť 14 kg. Nosnosť 45 kg, vek 6 - 13, výška postavy 110 - 150 cm. Široký výber príslušenstva, ktoré je možné neustále zamieňať a dopĺňať. Niekoľko možností farebného prevedenia rámu. 


Trojkolesový bicykel 113 X Pre dospelých

Trojkolesový bicykel 113 X  Pre dospelých

Trojkolka pre dospelých je stabilná a ľahko ovládateľná. Vyrába sa výhradne s proti našlapujúcou brzdou. Obsahuje 24" kolesá. Hmotnosť 20 kg. Nosnosť 90 kg + 7 kg na nosiči, výška postavy 140 - 190 cm. Široký výber príslušenstva, ktoré je možné neustále zamieňať a dopĺňať. Niekoľko možností farebného prevedenia rámu.