TERMINATOR SS

TERMINATOR SS

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Terminátor SS - "Sport Suspension". Mechanický vozík pre telesne postihnutých s pevným rámom a patentovaným návrhom zavesenia zadných kolies. Revolučný nový závesný vozík, ktorý je navrhnutý pre život a postavený pre výkonnosť. S inovatívnym patentovým návrhom zavesenia zadných kolies pomocou polymérov absorbujúcich nárazy a nerovnosti. Predné kolieska majú tiež polymérové tlmiče nárazov v mieste, kde nastáva väčšina vibrácií. 


BOING

BOING

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Odpružený mechanický vozík s pevným rámom s prestaviteľným ťažiskom. Rýchloupínacie, plné, predné kolesá. Rýchlo upínacie zadné kolesá s nastaviteľným sklonom. Anodizované tlačné obruče. Sklápacia, napínacia chrbtová opierka. Tlačné rúčky. Odnímateľné a výškovo nastaviteľné podrúčky. Bezpečnostné kolieska proti prevráteniu. Odpružená zadná náprava. Povrchová úprava - Airbrush, zlatá metalíza. 


BOING - Snake

BOING - Snake

Možnosť získať na vozík štátny peňažný príspevok!

Mechanický vozík s odprúženým, pevným rámom a s prestaviteľným ťažiskom. Rýchloupínacie, odprúžené predné kolesá. Rýchloupínacie zadné kolesá s nastaviteľným sklonom. Anodizované tlačné obruče. Protektor na kolesách. Sklápacia, napínacia chrbtová opierka. Tlačné rúčky. Odnímateľné, výškovo nastaviteľné podrúčky. Sedačka GEM II. Bezpečnostné kolieska proti prevráteniu. Odpružená, krídlová zadná náprava. Povrchová úprava - Airbrush, zeleno-čierna.